Casa Natalia Bahiazul Villa

Bahiazul Resort, C/Pardelas 7, Villa 7-16, Corralejo, Spanje - Kaart weergeven
9.2/10 · 36 beoordelingen

Deze gesitueerde in Corralejo Casa Natalia Bahiazul Villa Corralejo ligt binnen 5 minuten te voet van de Mercadona en verleidt gasten met een solarium en een bubbelbad. Deze 204 m² grote villa biedt wifi en bevindt zich binnen 3 km afstand van de duinen van Corralejo.

Locatie

Als je zin hebt om de omgeving te bezoeken, ga dan naar het Acua Waterpark op 25 minuten wandelafstand van deze villa.

Kamers

Deze 4-slaapkamer Casa Natalia Bahiazul Villa kijkt uit over het zwembad.

Eten & Drinken

Er is ook een kitchenette in deze 3-badkamer woning, uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven. Bahiazul Restaurant biedt Europese delicatessen op 200 meter loopafstand. Gasten kunnen ontspannen bij een buitenzwembad, of van windsurfen, snorkelen en duiken in de omgeving genieten.

Waarom kiezen voor Casa Natalia Bahiazul Villa Corralejo?

Kamer selecteren

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Zwembad

  • Eigen strand

  • Fitness/Gymzaal

  • Sportactiviteiten

  • Spa en ontspanning

  • Eten op locatie

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Algemeen
  • Wi-Fi
  • Zwembad
  • Eigen strand
  • Fitness/Gymzaal
  • Sportactiviteiten
  • Spa en ontspanning
  • Eten op locatie
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
1/21

Internet

  • WiFi

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Activiteiten

  • Fitnesscentrum
  • Windsurfen
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Wandelen
  • Fietsen
  • Visserij

Accommodatie diensten

  • Kluisje
  • Roomservice

Eten

  • Snackbar
  • Bar/ lounge
  • Buiten eethoek

In de keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden

Recreatie

  • Verwarmd zwembad
  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Vermaak
  • Zonneterras
  • Tuin
  • Barbecuefaciliteiten
  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Solarium
  • Jacuzzi
  • Massage
  • Ondiep gedeelte

In de kamers

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Patio
  • Tuinmeubelen
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten

In de badkamer

  • Wasmachine

Toestellen

  • Flat-screen TV

Algemene faciliteiten

  • Roken is niet toegestaan
  • Oplaadstation voor electrisch voertuig

Huisdieren

  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Belangrijke informatie

Inchecken:
van 14:00 tot 23:59
Uitchecken:
tot 11:00
LicentienummerESFCTU0000350250003594040000000000000VV-35-2-00039409,VV-35-2-0003940

Wanneer logeert u?

Vanaf USD 439 per nacht
Inchecken 25 okt 2026
Uitchecken 26 okt 2026
Gasten 2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Alle prijzen geverifieerd
Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.

Kamers

Actuele aanbiedingen Keuze van de redactie
Tot 10% korting

Mobiele tarieven

Boek in een paar tikken en bespaar net wat meer voor de plekken, smaken en ervaringen die tijdens je verblijf op je wachten.
Tot 20% korting

Vroegboekkorting

Reserveer zolang de juiste data nog beschikbaar zijn en plan daarna stap voor stap de rest van je reis, zonder stress.
Tot 15% korting

Langere verblijven

Met een paar extra nachten kun je het rustiger aan doen, favoriete plekken ontdekken en de bestemming ook buiten de bekende hoogtepunten ervaren.

Foto's van Casa Natalia Bahiazul Villa Corralejo

Locatie bij Casa Natalia Bahiazul Villa Corralejo

Bahiazul Resort, C/Pardelas 7, Villa 7-16, Corralejo, Spanje

Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Plekken in de buurt

    Gastbeoordelingen van Casa Natalia Bahiazul Villa Corralejo

    Gebaseerd op beoordelingen van betrouwbare aanbieders

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Corralejo

    Vind vandaag je perfecte hotelverblijf

    Populaire hotels over de hele wereld

    Vind vandaag je perfecte hotelverblijf

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    100% Geverifieerde Beoordelingen
    Wanneer logeert u?
    Vanaf USD 439 per nacht
    Inchecken 25 okt 2026
    Uitchecken 26 okt 2026
    Gasten 2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alle prijzen geverifieerd
    Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
    In- en uitcheken
    25 okt 2026
    —
    26 okt 2026
    Gasten
    2 gasten
    Wij helpen je graag
    Hoi! Heb je een vraag? Stuur ons een bericht — ons team helpt je graag.
    Uw details:
    Onderwerp:
    Bericht:
    Bedankt voor je bericht. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
    Uw bericht werd niet afgeleverd
    Belangrijke informatie
    Casa Natalia Bahiazul
    Inchecken:
    van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken:
    tot 11:00
    LicentienummerESFCTU0000350250003594040000000000000VV-35-2-00039409,VV-35-2-0003940